Start Osiągnięcia

osiągnięcia

Konkurs Recytatorski

Miło nam poinformować wszystkich, że uczennica klasy IV Beata Olejniczak otrzymała wyróżnienie na Rejonowym Konkursie Recytatorskim i przeszła do etapu wojewódzkiego. Wypada nam życzyć jej powodzenia w kolejnym etapie.

 

Konkurs "Promocja zdrowia"

Uczeń klasy Ib - Wojtek Walkowiak zdobył IV miejsce na etapie okręgowym, olimpiady "Promocji zdrowego stylu życia", zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż w Zielonej Górze.

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

!5 marca 2012r. w Urzędzie Miasta i Gminy Trzciel odbyły się eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież zapobiega pożarom?. W turnieju, tym wzięli również uczniowie z naszych szkół. Wszyscy musieli odpowiedzieć na 40 pytań testowych. Pytania jak zwykle były o różnej skali trudności, jednak niektórzy poradzili sobie z nimi całkiem nieźle.
W kategorii  szkoła podstawowa:

-        I miejsce zajął Jędrzej Nowak

-        II miejsce zajął Edward Drzymała

-        III miejsce  Mateusz Walkowiak

W kategorii  gimnazjum

-        I miejsce  - Wojciech Walkowiak

-        III miejsce  Maciej Pihan

Cała grupa będzie uczestniczyła  w etapie powiatowym, który zostanie rozegrany w kwietniu. Wypada nam życzyć powodzenia.

 

Osiągnięcia

W tym roku szkolnym objawiły się nowe talenty w badmintonie. Dwóch uczniów klasy IV Patryk Łogisz i Łukasz Flieger to uczniowie, którzy w tym roku po raz pierwszy startowali w zawodach w Świebodzinie i od razu obaj znaleźli się na podium w swojej kategorii. Patryk zajął II miejsce, a Łukasz III. Serdecznie im gratulujemy i wierzymy, że będą rozwijać swój talent oraz, że go nie zmarnują. Wszyscy trzymamy za nich kciuki w dalszych zmaganiach tak jak za wszystkich, którzy ciężko pracują na swój sukces.

Aleksandra Flieger uczennica klasy I Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków t dziewczyna, która pracuje nad rozwojem swojego talentu wokalnego. Rozwój tego talentu pozwala jej na udział w wielu przeglądach piosenki i w festiwalach. Poniżej przedstawiamy dyplomy, które za swe występy otrzymała w ostatnim czasie.

Krzysztof Kaliński uczeń klasy VI b odnosi wiele sukcesów na zawodach w zapasach, tutaj postaramy się przedstawiać jego osiągnięcia. Krzysiek to Międzynarodowy Mistrz Województwa.

W grudniu odbyła się Rejonowa Olimpiada Zdrowego Trybu Życia w Międzyrzeczu - nasi uczniowie Wojciech Walkowiak kl. I i Piotr Klar kl. III zajęli I i II miejsce. Tym samym Wojtek zakwalifikował się do kolejnego etapu - wojewódzkiego.

 

Wojciech Walkowiak i Mateusz Walkowiak od kilku lat biorą udział w konkursach sygnalistów myśliwskich, w tym roku w maju obaj zajęli II miejsca w Konkursie Sygnalistów Myśliwskich ?jeden w klasie C, a drugi w klasie D. Życzymy im dalszych sukcesów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2
odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika