Start Osiągnięcia

osiągnięcia

Stypendium za wyniki sportowe

Dnia 28.04.2016 r. podczas Sesji Rady Miejskiej w Trzcielu, uczeń Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Brójcach- Grzegorz Hildebrandt otrzymał z rąk Burmistrza Trzciela Jarosława Kaczmarka,  stypendium za wysokie wyniki sportowe.

Przypomnijmy, Grzesiu trenuje zapasy w Orlętach Trzciel i jest wicemistrzem Polski w swojej kategorii wagowej. Ma również wiele innych sukcesów na polu zapasów. Gratulujemy Grzesiowi, rodzicom i trenerowi oraz życzymy dalszych sukcesów

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach

W dniu 13.12.2015r. w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach. w zawodach tych nasz uczeń klasy VI Grzegorz Hildebrand wywalczył vicemistrzostwo Polski w kategorii wagowej 35 kg młodzików. Grzegorzowi i jego trenerowi Mieczysławowi Kurysiowi serdecznie gratulujemy.

 

WYNIKI KONKURSU Z HISTORII I MATEMATYKI - ETAP WOJEWÓDZKI

Dzisiaj (tj. 28.02.2013r.) mamy dla wszystkich kolejną miłą wiadomość, mianowicie kolejny uczeń naszej szkoły Dominik Dolnik został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki uzyskał 40 punktów na 40 możliwych do zdobycia.

Dominikowi, jego Rodzicom i Pani Ewelinie Hołub Jurewicz serdecznie gratulujemy.

Miło nam poinformować wszystkich, że uczeń naszej Szkoły Podstawowej Jędrzej Nowak uzyskał tytuł laureata konkursu przedmiotowego z historii. Na etapie wojewódzkim uzyskał 37 punktów na 40 możliwych.

Dzięki temu wynikowi i tytułowi laureata Jędrzej będzie zwolniony ze sprawdzianu szóstoklasisty i na zaświadczeniu otrzyma 100% punktów.

Jędrzejowi, jego Rodzicom i Pani Małgorzacie Mokrej serdecznie gratulujemy takiego sukcesu.

 

Wyniki konkursów przedmiotowych

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasi uczniowie, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym osiągnęli takie wyniki, że zakwalifikowali się do kolejnego etapu WOJEWÓDZKIEGO. Są to uczniowie:

Więcej…

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach.

Miło nam poinformować, że w dniu 16 wrześnie 2012r. w naszej hali odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w zapasach. Uczestnikiem tych zawodów był uczeń naszego gimnazjum Krzysztof Kaliński. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z całej Polski (z Warszawy, Swarzędza) i nie tylko, bo również z zagranicy : Białorusi, Rosji i Norwegii. Krzysie dzielnie walczył w kategorii 47 kg. Bez większych problemów przeszedł przez eliminacje, a w półfinale walczył z Rosjaninem. Bardzo dobrze rozegrał walkę i pod koniec zdobył zwycięskie punkty, dzięki którym znalazł się w finale.
Tutaj niestety nie udało się wygrać, ale trzeba przyznać, że WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA też brzmi bardzo dumnie. Krzysiowi i jego trenerowi gratulujemy medalu i życzymy dalszych sukcesów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Pogoda

odliczanie
pozostało do wakacji
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika

Lab. przyszłości