Start

Laboratorium przyszłości

Zajęcia techniczne

W środę 26 października 2022r. mieliśmy okazję w ramach zajęć z techniki pracować sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratorium przyszłości. Uczniowie mieli okazję korzystać z narzędzi, które pomagają w pracy z drzewem. Jak widać praca nad zadaniem pochłonęła dzieci całkowicie, a przy okazji dobrze się bawiły.

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE

Edukacja jutra, to edukacja na czasie !
Nasza szkoła wzięła udział w Programie Laboratoria Przyszłości !!!
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją akcji jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. I tak też jest w naszej szkole.
Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymały od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Laboratoria Przyszłości to kolejny krok w stronę wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności w tych obszarach przez uczniów. Bardzo się cieszymy, że uczniowie naszej szkoły mogą zdobywać wiedzę dzięki tak nowoczesnym metodą nauczania. Oto jedna z lekcji przyrody- temat : "Poznajemy metody mikroskopowania".

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Polski rząd ogłosił nabór wniosków do programu Laboratoria przyszłości. W ramach tego programu, do którego mogły przystąpić wszystkie szkoły podstawowe i nie musiały posiadać wkładu własnego. Nasza Szkoła również aplikowała do tego programu i w ramach niego otrzymaliśmy 60 000 zł na zakup sprzętu.

Pogoda

odliczanie
pozostało do wakacji
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika

Lab. przyszłości