Start Aktualności SZKOLNY UNIHOKEJ 2019r. w Zespole Edukacyjnym w Brójcach

SZKOLNY UNIHOKEJ 2019r. w Zespole Edukacyjnym w Brójcach

Drużyny z ZE Brójce z wielką klasą wygrały swoje tegoroczne półfinały i z pierwszych miejsc zakwalifikowały się do  finałów  wojewódzkich, w których udział brały 4 najlepsze zespoły naszego województwa. Jedynie starszym dziewczętom sztuka ta nie udała się w tym roku dotychczas przez 4 kolejne lata  zajmowały 2-3 miejsca w finałach.

Trzy finały i trzy medale -  BRÓJCE MISTRZEM

02.12.2019 w Babimoście odbył się finał młodszych chłopców. Turniej  rozgrywany był systemem każdy z każdym, chłopcy z Brójce okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze. Ostateczna kolejność finału; 1. Brójce, 2. Zielona Góra, 3. Babimost, 4. Gorzów

Już w Czwartek 5.12. w Brojcach rozegrany został finał dziewczynek klas młodszych, dużo  się działo. Jak na finał przystało mecze były bardzo wyrównane i emocjonujące. O kolorach poszczególnych medali decydowała 1 bramka. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym". Ostateczna kolejność finału;  1. Maszewo 2. Brojce. 3. Babimost. 4. Gorzów

9.12.2019 w Babimoście rozegrany został z Naszym udziałem finał wojewódzki. W tym roku w grupie starszych chłopców podobnie jak w młodszej grupie przebiegał pod dyktando drużyny z Brójec.

Wygrane mecze w dobrym stylu dają dużą satysfakcję z gry naszych zawodników. Ostateczna kolejność finału; 1. Brójce, 2. Babimost, 3. Dobiegniew, 4. Zielona Góra

NASZ UNIHOKEJ

 

Od 15 lat odkąd istnieje hala sportowa w ZE w Brojcach UNIHOKEJ jest dyscypliną numer 1. Za sprawą nauczycieli WF działających w myśl przyjętego hasła ”tylko ten kto wzrokiem sięga   daleko, znajduje właściwa drogę” nasza młodzież pokochała tą dyscyplinę na dobre .

Sukcesy są efektem licznych działań, których podjęli się nauczyciele wychowania fizycznego realizując plan rozwoju i działań, nakreślony przez GSZS.Zakładał on między innymi; wyjazdy na sportowe ferie do Czeskiego Cieszyna, wspólne treningi i turnieje, prowadzone w soboty zajęcia rozwijające na hali w Brójcach, coroczne starty w Mistrzostwach Polski Szkół w Elblągu, organizowanie różnych okolicznościowych imprez jak ostatnia „Maraton Unihokeja dla Niepodległej ” czy udział w programach „Animator Unihokeja” oraz podnoszenie umiejętności szkoleniowych i organizatorskich  przez trenerów w osobach Marcina Iwana i Krzysztofa Augustyniaka. Wszystkie te czynniki sprawiły że „TU” dzieje się dobrze o czym mówią coroczne wyniki a tegoroczne są najlepszymi w historii szkoły. GRATULACJE DLA BRÓJEC - BĄDŹMY DUMNI Z TEGO CO MAMY.

Cała piętnastoletnia działalność była pod patronem GSZS w Trzcielu, który z dniem 10.12.2019 przestał funkcjonować, a szkolenie w unihokeju na mocy zawartego porozumienia  przechodzi pod miejscowy klub „Chrobry” Brójce.

Mamy nadzieję, że władze samorządowe Naszej Gminy docenią dotychczasowe osiągnięcia w tej dyscyplinie, potraktują priorytetowo jej dofinansowanie w 2020 roku.

„Trzciel ma zapasy, Brójce unihokej mają, obie te dyscypliny działają i dobrze się mają”.

W obu przypadkach mam swój osobisty udział, co mnie niezmiernie cieszy.

Łączę sportowe pozdrowienia oraz życzenia: zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

przewodniczący GSZS w Trzcielu - Krzysztof Augustyniak

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL