Start Aktualności MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

Każdego roku, 6 grudnia wszystkie dzieci niecierpliwie wypatrują szczególnego gościa, jakim jest święty Mikołaj. Uczniowie naszej szkoły mieli wielką nadzieję na to, iż zagości również w naszych murach. I tak też się stało. Dotarł on do szkoły wraz z pomocnikami, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Mikołaj wręczał  słodkości wszystkim dzieciom, zarówno tym małym, jaki i dużym. My natomiast tego dnia ubraliśmy się na czerwono i założyliśmy mikołajkowe czapki na cześć Świętego Mikołaja. To jednak nie koniec atrakcji tego dnia. Na młodszych uczniów naszej szkoły podczas przerw czekały mikołajkowe zadania, z których to uczniowie wywiązali się na 6. W klasach starszych zostały ogłoszone wyniki konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na ajładniejsze zdobienia pierników świątecznych. Wszystkie pierniczki wyglądały smakowicie, jednak zwycięzca może być jeden. Tą konkurencję wygrała kl. 7 a wyróżnienie zdobyła kl. 6 a- gratulujemy. W tym dniu w naszej szkole było dużo radości i uśmiechów. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo przyjaznej atmosferze i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Monika Pilipczuk

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL