Start Ze szkolnej ławy Dzień Ryby

Dzień Ryby

Dnia 18 grudnia 2013 roku w naszej szkole w klasach I-III świętowaliśmy Dzień Ryby. Na początek uczniowie kółka teatralnego ?Teatralne aniołki? przedstawili bajkę ?O rybaku i złotej rybce?.  Nad przygotowaniem aktorów, dekoracją i oprawą muzyczną czuwały panie Monika Pilipczuk i Agnieszka Romańska-Ferenc. Publiczności bardzo się podobały rekwizyty i efekty specjalne. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  Ale to był dopiero początek. W czasie przerw towarzyszyły nam różne konkurencje: praca plastyczna ? rybki z płyt CD -, przenoszenie rybek słomką na czas, zbiorowe wykonanie plakatu ?Korzyści płynące z jedzenia ryb?. Największym zainteresowaniem cieszyło się łowienie wędką cukierków. Zabawom towarzyszyła muzyka wprowadzająca nas w świąteczny nastrój. Ten dzień był wesoły, pełen atrakcji i miłych wrażeń. Cieszę się, że takie dni odbywają się w naszej szkole.

Natalia Chmurzyńska uczennica klasy IIIa

Pogoda

odliczanie
pozostało do wakacji
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika

Lab. przyszłości