UWAGA! Wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2018/2019
Start Aktualności Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Święto babci i dziadka obchodzone jest w naszym przedszkolu co roku. Przedszkolaki swoim występem chcą podziękować babciom i dziadkom za miłość oraz ciepło, jakim ich obdarzają.

Tego roku  uroczystość z tej okazji odbyła się 12.02.2013r, w hali sportowej, w której wzięło udział prawie 200 osób.

Jako pierwsi wystąpiła grupa najstarsza, która swój występ rozpoczęła tańcem. ?Serduszka? zaśpiewały zebranym gościom ?bukiet piosenek? oraz wyrecytowały ?wiązankę poezji?.

Następnie wystąpiła grupa najmłodsza, dla których był to pierwszy występ przed tak liczną widownią. ?Żabki? przedstawiły ciekawy program artystyczny. Mimo tremy zaśpiewały cztery piosenki, zatańczyły dwa tańce oraz wspólnie powiedziały kilka wierszy.

Ostatnia grupa ?Cukiereczki? z niecierpliwością czekała na ten dzień. Swój występ grupa średniaków rozpoczęła piosenką dedykowaną naszym gościom. Następnie dzieci wykazały się umiejętnościami tanecznymi oraz recytatorskimi.

Na zakończenie uroczystości artystycznej wszystkie przedszkolaki zaśpiewały wspólnie piosenkę, po której dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom piękne upominki.

Po części artystycznej dziadków i babcie czekała miła niespodzianka. Z okazji ich święta został zorganizowany bal karnawałowy, który prowadził zespół ?Staśki?. Goście bawili się przy takich utworach jak: ?Kaczuchy?, ?Walczyk?, ?Mam chusteczkę haftowaną?.

Mamy nadzieję, że ten dzień utkwi w pamięci nas wszystkich i będziemy miło go wspominać. Z utęsknieniem czekamy kolejnego roku.

Nauczycielki z przedszkola dziękują babciom i dziadkom za miłe słowa, dzięki którym nasza praca została doceniona.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Agnieszka Konkiet

BiP

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL