Start Osiągnięcia Osiągnięcia

Osiągnięcia

W tym roku szkolnym objawiły się nowe talenty w badmintonie. Dwóch uczniów klasy IV Patryk Łogisz i Łukasz Flieger to uczniowie, którzy w tym roku po raz pierwszy startowali w zawodach w Świebodzinie i od razu obaj znaleźli się na podium w swojej kategorii. Patryk zajął II miejsce, a Łukasz III. Serdecznie im gratulujemy i wierzymy, że będą rozwijać swój talent oraz, że go nie zmarnują. Wszyscy trzymamy za nich kciuki w dalszych zmaganiach tak jak za wszystkich, którzy ciężko pracują na swój sukces.

Aleksandra Flieger uczennica klasy I Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków t dziewczyna, która pracuje nad rozwojem swojego talentu wokalnego. Rozwój tego talentu pozwala jej na udział w wielu przeglądach piosenki i w festiwalach. Poniżej przedstawiamy dyplomy, które za swe występy otrzymała w ostatnim czasie.

Krzysztof Kaliński uczeń klasy VI b odnosi wiele sukcesów na zawodach w zapasach, tutaj postaramy się przedstawiać jego osiągnięcia. Krzysiek to Międzynarodowy Mistrz Województwa.

W grudniu odbyła się Rejonowa Olimpiada Zdrowego Trybu Życia w Międzyrzeczu - nasi uczniowie Wojciech Walkowiak kl. I i Piotr Klar kl. III zajęli I i II miejsce. Tym samym Wojtek zakwalifikował się do kolejnego etapu - wojewódzkiego.

 

Wojciech Walkowiak i Mateusz Walkowiak od kilku lat biorą udział w konkursach sygnalistów myśliwskich, w tym roku w maju obaj zajęli II miejsca w Konkursie Sygnalistów Myśliwskich ?jeden w klasie C, a drugi w klasie D. Życzymy im dalszych sukcesów.

odliczanie
pozostało do końca roku szkolnego
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika