Start

Aktualności

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Gratulacje!!!

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego w Brójcach gratuluje  uczniom klasy III Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Brójcach osiągnięcia wysokiego wyniku egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2011/2012.

Jednocześnie składamy podziękowania nauczycielom, których praca przyniosła tak pozytywny  rezultat.

Dyrekcja Gimnazjum

Wynik egzaminu gimnazjalnego dostępne są TUTAJ

 

Odbiór nagrody w Ministerstwie Edukacji Narodowej

W dniu 14 czerwca pani dyrektor Lucyna Nowak, pan Paweł Pawłowski i uczennice Martyna Bania i Ewelina Czajczyńska udali się do Warszawy na uroczystość rozdania nagród w konkursie "Otwarta szkoła". Przypomnijmy, że w obszarze "Edukacja obywatelska" nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce.

Więcej…

 

Wyniki konkursu "Otwarta szkoła" organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod hasłem "Otwarta szkoła". Do tego konkursu został opisany projekt realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Chociszewo - Wspólna Przyszłość pod tytułem "Azymut na wygraną". Dokładne wyniki można sprawdzić klikając TUTAJ.

 

Koncert słowno-muzyczny "Dobre Wybory"

W dniu 21 maja 2012 r. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzcielu zorganizowała profilaktyczny koncert słowno muzyczny "Dobre wybory". Skierowany był on do uczniów klas szóstych szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Celem koncertu było zmotywowanie młodych ludzi do podejmowania dobrych wyborów, do życia prostego, czystego, wolnego od narkotyków, alkoholu i innych używek. Studio Art Profilaktyka z Białegostoku, po raz pierwszy gościło w naszej szkole ze swoimi artystami. Piotr Świergalski oraz Wojciech Backiel przestawili swoje obserwacje środowiska artystycznego i nie tylko. Muzycy włączyli się w nurt ruchu abstynenckiego oraz profilaktyki skierowanej do młodzieży, propagując trzeźwy i zdrowy styl życia.

 

Święto konstytucji 3 maja

Apel z okazji uchwalonej 3 maja 1791 roku konstytucji, która była pierwszym tego typu dokumentem w Europie, a drugim, po ustawie amerykańskiej, na świecie, zgromadził w czwartek 10 maja na hali sportowej uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 117 z 124

Pogoda

odliczanie
pozostało do wakacji
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika

Lab. przyszłości