Start

Aktualności

CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI

Klasa III zaczyna przygodę z ogólnopolskim projektem edukacyjnym „Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki”, którego głównym celem jest  upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci. Program projektu opiera się na zmianie sposobu omawiania czytanych lektur szkolnych na rzecz większego zaangażowania uczniów w aktywne działania poprzez atrakcyjne formy pracy z tekstem.  Projekt będzie się składał z 3 modułów, a mianowicie: Fikuśne lekturki spod chmurki, Zwierzęce lekturki spod chmurki oraz Polskie lekturki spod chmurki.  Trzecioklasiści obejrzeli już film promujący udział w programie, ulepili plastelinowe Czytusie. Już czytają pierwszą książkę zaproponowaną w projekcie. Wszyscy są gotowi do działania i czytania…

A. Romańska-Ferenc

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. I-III

Dnia 26.09.2019 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. I-III. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności
i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach wyborczych. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Reprezentantami naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020 zostali: Oliwia Olender, Nikodem Chabzda, Dominika Waloszek oraz Klara Kujawa. Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Monika Pilipczuk

 

Dnia Chłopaka 2019

Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj… życzy...

To tylko niewielka część życzeń, którą usłyszeli chłopcy z kl. V b. Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka.  Tego dnia dziewczynki wręczyły naszym młodym dżentelmenom upominki w postaci medalu „Super Chłopak” i złożyły życzenia. Nie zabrakło rozmów przy słodkim poczęstunku (za który bardzo dziękujmy naszym kochanym rodzicom) i wspólnych tańców. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili.

Monika Pilipczuk

 

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 10.10.2019r. w naszej Szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a tak nasi uczniowie przekazali życzenia nauczycielom.

 

Konkurs

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na logo projektu czytelniczego pt. „Wkręceni w czytanie”.

Technika pracy dowolna. Prace prosimy składać w bibliotece szkolnej do 25 października.

Nagrody czekają!!!!!

Biblioteka szkolna

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 117

odliczanie
pozostało do końca wakacji
BiP

Szkoła prowadzi jawny rejestr zbiorów danych osobowych

ECDL

Kronika